Перемога у конкурсі «Черкаська якість» у 2018 році

фото конкурс общ 3

фото общ новое 1

З метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів в освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління на Черкащині було проведено обласний конкурс з якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «Черкаська якість»  у 2018 році.

В рамках конкурсу за номінацією «Продукція» був представлений Лазер хірургічний діодний «LIKA-surgeon» - нова розробка апаратів серії «LIKA» з оновленими корпусом, системою управління, новою сенсорною панеллю touch screen, який  відповідає сучасним вимогам до лазерного медичного обладнання.

Приватне підприємство «Фотоніка Плюс» отримало нагороду «Переможець конкурсу».

Черкаський міжнародний економічний форум – 2018

Ч1  Ч2

Шановні друзі!

Наша компанія прийняла участь у "Черкаському міжнародному економічному форумі – 2018", який відбувся в нашому місті 11 жовтня 2018 р.

На форумі обговорювались питання ведення бізнесу у сучасних умовах, експорту товарів та інвестування, оцінювались перспективи розвитку вітчизняного виробництва в нашій країні найближчими роками. 

Нам, як вітчизняним виробникам медичного обладнання, було цікаво ознайомитись з програмою форуму.

Особливо зараз, коли ми працюємо над отриманням СЕ сертифікації наших апаратів у Європі, що відкриє нам шлях для експорту нашої продукції закордон. 

Міжнародна науково-практична конференція «ЗАСТОСУВАННЯ ЛАЗЕРІВ В МЕДИЦИНІ І БІОЛОГІЇ»

  Ч31

Ч2

Ч1

Ч41

Шановні колеги!

Хочемо поділитися з Вами новиною - ПП «Фотоніка Плюс» взяла участь у XLIX Міжнародній науково-практичній конференції

«ЗАСТОСУВАННЯ ЛАЗЕРІВ В МЕДИЦИНІ І БІОЛОГІЇ»,

яка проходила з 3 по 7 жовтня 2018 р. в Угорщині, на території найбільшого SPA-курорту Європи «Hajdúszoboszlói ZRT» (HungaroSPA Termal Hotel).

В рамках цієї конференції відбулось II «читання Гамалії», ініційоване В.Ф. Чехун (доктор медичних наук, доктор технічних наук, професор, академік НАН України, директор Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Кавецького НАН України).

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

- фотодинамічна терапія (основна);
- світлотерапія з низькою інтенсивністю;
- фотодіагностика;
- фото-хірургія;
- застосування фотонних технологій у сільському господарстві та ветеринарній медицині.

Співробітник нашої компанії – Петрушко Ю.А. – виступила на конференції з доповіддю «Прилад «LIKA-LED».

 

Міжнародна конференція з оптико-електронних інформаційних технологій "ФОТОНІКА-ODS"

3  1

5  2

Шановні друзі!

Наша компанія взяла участь у VIII Міжнародній конференції з оптико-електронних інформаційних технологій "ФОТОНІКА-ODS", яка відбулась 2-4 жовтня 2018 р. у м. Вінниця на базі ВНТУ.

Директор ПП "Фотоніка Плюс" - Холін В.В. - виступив на конференції з доповіддю:

"Можливості оцінки оксигенації біологічних тканин методом спектрометрії зворотного дифузного відбиття при ініціації фотодинамічного процесу" (автори: Холін В.В., Бургонський В.Г., Войцехович В.С.,Долинський Г.А, Каптановський Є.В., Миколайчук С.І.,Петрушко Ю.А.,Павлов С.В.).

   ОРГАНІЗАТОРИ КОНФЕРЕНЦІЇ
Винница 2

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Винница 3

Міжнародна медична виставка «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я - 2018»

ОЗ 2018

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на Міжнародній медичній виставці «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я - 2018».

Місце проведення виставки - Міжнародний Виставковий Центр (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. метро "Лівобережна").

Час проведення - 2-4 жовтня 2018 р.

Номер нашого стенду - R-4 (вхід ЗА).

На виставці Ви зможете ознайомитись з лінійкою лазерної апаратури нашого виробництва для використання в хірургії і терапії.

Увага! У Вас є можливість отримати безкоштовне запрошення для відвідування виставки, скориставшись промокодом нашої компанії - FOTONIKA.
Для цього Вам необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті виставки: http://publichealth.com.ua/uk-UA/visitors/benefits.aspx…


Будемо раді Вас бачити!

Цикл Тематичного Удосконалення «Лазерні технології в практичній стоматології»

Лазер в стоматологии

Шановні колеги!
 
З 12.11. – 19.11.2018 кафедра стоматології (зав. каф. проф. Павленко О.В.) Інституту стоматології НМАПО ім. П.Л. Шупика (директор, проф. Дорошенко О.М.), у відповідь на численні заявки, буде проводити цикл Тематичного Удосконалення «Лазерні технології в практичній стоматології».
Актуальність створення циклу обумовлена тим, що широкий спектр біологічної дії лазерного випромінювання (загального - на різні системи і внутрішні органи цілісного організму і місцевого - на клітинні елементи тканини), забезпечує проведення високоефективної патогенетичної багатофакторної терапії захворювань стоматологічного профілю. Застосування лазерних технологій відкриває абсолютно нові можливості, дозволяючи лікарю-стоматологу запропонувати пацієнту великий перелік мінімально інвазивних, фактично безболісних процедур у безпечних для здоров'я стерильних умовах, що відповідають найвищим клінічним стандартам надання стоматологічної допомоги. 
Проте, для успішного використання лазера в стоматології, надзвичайно важливе повне розуміння принципу дії, показань, протипоказань і умов його безпечного та ефективного застосування.
 
Оскільки термін проведення навчання всього один тиждень, рекомендуємо, в якості передциклової підготовки, ознайомлення з наступними публікаціями:
1) Бургонский В.Г. «Лазеры в стоматологии». – в надзаголовке: МЗ Украины, НМАПО имени П.Л. Шупика, Институт стоматологии НМАПО, Киев, 2009. – 56 с.
2) Бургонский В.Г. «Фотодинамическая терапия в практической стоматологии». – Киев, 2012, 39 с.
3) Бургонський В.Г. «Сучасні аспекти профілактики, лікування та реабілітації у стоматології».- К.:2016.- С. 50-105. 
 
Після закінчення циклу слухачі, які виконали програму в повному обсязі, отримують посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка та їм буде нараховано 10 балів в системі безперервної професійної освіти лікарів-стоматологів.
 
Куратор циклу, доцент кафедри стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика, канд.мед.наук Валерій Георгійович Бургонський, тел. 044 482 08 41
 
Запрошуємо всіх бажаючих!
 

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки»

6в


 Лазерна апаратура виробництва ПП "Фотоніка Плюс" була представлена на виставці в рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров’я жінки», яка відбулась 10-11 травня 2018 р. в м. Вінниця.

Організатори конференції:
- ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України»
- Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова
- ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України»
- ГО «Українська асоціація медичних освітніх симуляційних технологій».

Тематика основних науково-практичних напрямків конференції:
- Акушерство (невиношування вагітності, передчасні пологи, екстрагенітальна патологія та вагітність, кровотечі під час вагітності, кесарський розтин, основи клінічного менеджменту стосовно зниження материнської та малюкової захворюваності та смертності)
- Ендокринна гінекологія
- Репродуктивна медицина
- Оперативна гінекологія (ендоскопічна малоінвазивна хірургія)
- Клінічний випадок (практичний досвід)
- Онкогінекологія.

 

front-device