• Главная
  • Новини
  • Нарада щодо отриманого гранту Національного фонду досліджень України «Розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості»

Нарада щодо отриманого гранту Національного фонду досліджень України «Розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості»

Протягом  17-18 серпня 2023 р. на базі ПП «Фотоніка Плюс» під керівництвом професора кафедри біомедичної інженерії та оптико-електронних систем Вінницького національного технічного університету, д.т.н. Сергія Павлова відбулася нарада щодо отриманого гранту Національного фонду досліджень України «Розробка лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості»  в рамках конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди».

Мета гранту полягає в розробці лазерно-фотонного лікувально-діагностичного комплексу медичної реабілітації пацієнтів з політравмами різного ступеня важкості в контексті створення багатокаскадної системи для неінвазивного експрес аналізу тканинної мікроциркуляції з подальшою медичною реабілітацією, модифікованої ефективними програмно-апаратними засобами з використанням сучасних експертних баз знань.

Розроблений комплекс має на меті задовольнити запит на сучасне діагностичне обладнання, яке відповідає передовим світовим стандартам. Також в ході виконання гранту будуть сформовані рекомендації та пропозиції щодо подальшої розробки та вдосконалення методик лазерної термотерапії (ЛТТ) для використання у клінічній медицині, зокрема для реабілітації військових з політравмами.

Сукупність результатів, отриманих під час виконання гранту, стануть основою для розвитку лазерних та фотонних біомедичних систем нового покоління для діагностування рівня периферійного кровонаповнення з керованою динамікою характеристик оптичного випромінювання та медичної реабілітації політравм різного ступеня важкості.

В нараді прийняли участь представники ПП «Фотоніка Плюс»:
- директор ПП «Фотоніка Плюс», к.т.н. – Володимир Холін;
- інженер-електронік – Юлія Петрушко;
- інженер-технолог ПП «Фотоніка Плюс», аспірантка КПІ ім. Ігоря Сікорського – Ольга Комарова.

Учасники наради від ВНТУ:
- проф. кафедри БМІОЕС, д.т.н. – Сергій Павлов;
- зав. каф. галузевого машинобудування, д.т.н., проф. – Леонід Поліщук;
- доцент каф. ГМ, к.т.н. – Валерій Шенфельд;
- аспірант каф. БМІОЕС – Володимир Павлов.

Учасники наради від Інституту фізики НАНУ:
- канд. фіз.-мат. наук, с.н.с. відділу когерентної і квантової оптики (ВККО) – Валерій Войцехович;
- канд. фіз.-мат. наук, старший дослідник, с.н.с. – Наталія Качалова.

Представники від «Академії лазерної медицини» (м. Черкаси):
- лікар-хірург вищої категорії – Андрій Савченко;
- к.м.н. Геннадій Долінський.


 

Також було проведено робочу зустріч з представниками ТОВ «АРАМІС», яке входить в групу компаній ARAMIS, що має структурні підрозділи в Україні та Чеській республіці. ТОВ «ARAMIS Laser Systems» є одним з найбільших виробників лазерного обладнання для різання, зварювання, гравіювання і очистки металевих та інших матеріалів, а також систем автоматизації виробництв в Східній Європі. Технологічне обладнання, що виготовляє фірма, успішно експлуатується на сотнях підприємств і набуло визнання замовників завдяки високій якості, надійності і передовим стандартам сервісу.

Завешено робочу нараду було в одній із найвизначніших культурних спадщин Черкащини - с. Суботів, родовому хуторі Хмельницьких, де і народився сам Богдан Хмельницький. Слід зазначити, що Суботів має неоціненне історичне значення для України – він є певною відправною точкою Національно-визвольної війни.

FG 1.3

FG 1.4

FG 1.1

FG 1.2

FG 1.5

FG 1.7

FG 1.8

FG 1.10

front 2020-2

Про компанію

Історія
Команда
Новини підприємства
Контакти
Зв'язатись з нами